Knjižničarske novice

novice in strokovne informacije za knjižnjičarje

Obdelava in dostopnost domoznanskih zbirk v slovenskih knjižnicah

19. 5. 2021

Sekcija za domoznanstvo in kulturno dediščino vabi na delovno srečanje, ki ga pripravlja Knjižnica Ivana Potrča Ptuj v sodelovanju s Sekcijo za domoznanstvo in kulturno dediščino, pod naslovom Obdelava in dostopnost domoznanskih zbirk v slovenskih knjižnicah.

Potekalo bo v sredo,  9. junija 2021 ob 10. uri, prek aplikacije Zoom. Udeležba na dogodku je brezplačna. Obvezna pa je prijava do vključno 8. junija 2021 na povezavi

Vse podrobnosti najdete v priloženem programu in najavi/vabilu ali na spletni strani ptujske knjižnice, prav tako bo informacija dostopna na spletni strani ZBDS.

Novico pripravila: Milena Bon (Narodna in univerzitetna knjižnica) in Gregor Škrlj (Narodna in univerzitetna knjižnica)
Naslovna fotografija: Unsplash